Tellimuse koostamine

Tellimuse koostamiseks valige toodete alt soovitud kaubad, märkige kogus ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks valige "Vaata ostukorvi". Seal on võimalus vajadusel muuta või kustutada ostukorvi sisu. Kui olete kõik vajalikud tooted ostukorvi lisanud, saate vormistada tellimuse. Selleks täitke ära vajalikud väljad : nimi, telefon, e-mail, aadress, postiindeks ja kauba kättetoimetamise viis. Kontrollige oma sisestatud andmeid ja vajutage nuppu "saada tellimus".


Kauba eest tasumine

Kui oleme Teie tellimuse kätte saanud, saadetakse Teie e-posti aadressile arve maksetähtajaga 5 päeva. Kaubale lisandub postikulu. Eesti Posti hinnakirjaga saad tutvuda SIIT . SmartPOST`i hinnakirjaga saad tutvuda SIIT.
Ostetud kauba eest palume tellimuse summa kanda üle arvel näidatud arvelduskontole. Arve tasumisel palume kindlasti märkida selgitusse arve number. Tellimus täidetakse peale arve tasumist. Kui raha pole laekunud 5 tööpäeva jooksul pärast arve väljastamist, tellimus tühistatakse.


Tarneaeg ja transport

Peale arve maksmist postitame Teie tellimuse üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. 
Kauba kättetoimetamine toimub Eesti Posti ja SmartPOST`i vahendusel. Kui valite postitamiseks Eesti Post´i, peaksite saama oma postkasti teate, et Teile on tulnud pakk, mille saate kätte oma elukohajärgsest postkontorist. Kui valite kauba kättesaamiseks Smart POST`i, lisage palun tellimusse teave, millisest pakiautomaadist soovite kauba kätte saada. Palun teavitge meid, kui kauba kättesaamisega on kiire, sel juhul toimetame tellimuse Cargoga.
Kaup toimetatakse tasuta kätte Eesti Vabariigi piires, kui tellimuse summa ületab 70€. Kui tellimus ületab 100€, lisandub allahindlus 7% ja tellimusele üle 150€ lisandub allahindlus 10%.
NB! Allahindlused ei laiene kangastele!!!
Juhul, kui nädala möödudes ei ole Teile teadet tulnud, võtke palun meiega ühendust.

 

Andmekaitse

Kõiki www.pruutpaar.ee e-poe külastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ja ei avaldata kolmandatele osapooltele.