Pulmapäeval on pruutpaar tähelepanu keskpunktis. Eelkõige jääb silma pruut oma erakordselt kauni välimusega. Kindlasti on olulised kena soeng ja jumestus, õigesti valitud ehted ja muud kaunistused, kuid kõige peamiseks krooniks on pruutkleit, mis on sobitatud pruudi isikupära-, figuuri- ja soovidega.

Kust leida endale kleit, mis oleks SEE ÕIGE?

Kindlasti on hea mõte külastada pruutpaaride salonge, kus on suur valik erinevate lõigetega pruutkleite. Peale mitmeid proovimisi võib-olla leiategi endale just meelepärase kleidi. Võib otsida ka üle maailma erinevatelt internetilehekülgedelt, võtta risk kleidi õmblemisel kasutatud materjalide üle ning  sobivust teie figuuriga.

 Aga mida teha siis, kui ükski proovitud kleit ei tundu olevat teie unelm. Ühelt kleidilt võtaks ülemise osa, teiselt seeliku osa, kolmandal meeldib väga kasutatud pits aga sooviks seda kleidil veidike rohkem näha, neljandal jällegi ilusad kaunistused, viiendal…  Ja internetis tunduvad kõik kleidid nii võrratud kuid tellida ei julge. Kas peab see tõesti nii keeruline olema!? Ei pea!

 Tundub, et kõige õigem on lasta pruutkleit hoopis õmmelda. Õiged kangad ja hea rätsep tagavad selle, et saate soovitud tulemuse ning enesekindluse oma elu kõige tähtsamal päeval.

 Just nendele pruutidele, kes soovivad kas oma disaini või mujalt leitud näidise järgi ette võtta unelmate kleidi õmblemise, oleme oma pakkumistesse lisanud kvaliteetsed pidulikud kangad. Kangaste pakkujad on eelkõige Inglismaalt. Tootjad, kes on pikkade põlvest-põlve kogemustega ning on tuntud üle maailma kõrge kvaliteedi poolest.

Pakume teile siidi, tafti, organzat, sifooni, ˛akaari. Nende hulgast leiate sobiva nii pruutneitsitele, lilleneiudele kui ka peigmehe vestile.  Erilise tähelepanu oleme pööranud aga sellele imelisele, just pruutkleidi juurde kuuluvale pitsile.

 

Pitsid ˇakaarkangad Kangad